JJ Blue Label

Mix & Save - ANY COMBINATION
JJ Blue Label Steakhouse Chips 4x2.27kg
Frozen
Vegan
Vegetarian

CHP097

from £0.88 per kg

JJ Blue Label Steakhouse Chips 4x2.27kg

Collection: £13.99
Any 10+: £10.99
Any 20+: £7.99
Delivery: £15.99
Any 10+: £12.99
Any 20+: £8.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
JJ Blue Label Julienne Chips 4x2.27kg
Popular
Frozen
Vegan
Vegetarian

CHP075

from £0.88 per kg

JJ Blue Label Julienne Chips 4x2.27kg

Collection: £13.99
Any 10+: £10.99
Any 20+: £7.99
Delivery: £15.99
Any 10+: £12.99
Any 20+: £8.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
JJ Blue Label 7/16 Chips 4x2.27kg
Popular
Frozen
Vegan
Vegetarian

CHP099

from £0.88 per kg

JJ Blue Label 7/16 Chips 4x2.27kg

Collection: £13.99
Any 10+: £10.99
Any 20+: £7.99
Delivery: £15.99
Any 10+: £12.99
Any 20+: £8.99
JJ Blue Label Low Fat Oven Chips 12/12 4x2.27kg
Popular
Frozen
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

CHP102

from £1.87 per kg

JJ Blue Label Low Fat Oven Chips 12/12 4x2.27kg

Collection: £16.99
Delivery: £18.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
JJ Blue Label 9/16 Chips 4x2.27kg
Popular
Frozen
Vegan
Vegetarian

CHP098

from £0.88 per kg

JJ Blue Label 9/16 Chips 4x2.27kg

Collection: £13.99
Any 10+: £10.99
Any 20+: £7.99
Delivery: £15.99
Any 10+: £12.99
Any 20+: £8.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
JJ Blue Label 3/8 Chips 4x2.27kg
Popular
Frozen
Vegan
Vegetarian

CHP007

from £0.88 per kg

JJ Blue Label 3/8 Chips 4x2.27kg

Collection: £13.99
Any 10+: £10.99
Any 20+: £7.99
Delivery: £15.99
Any 10+: £12.99
Any 20+: £8.99
JJ Blue Label Hash Browns 1x2.27kg
Frozen
Vegan
Vegetarian

POT184

from £2.20 per kg

JJ Blue Label Hash Browns 1x2.27kg

Collection: £4.99
Delivery: £5.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
JJ Blue Label Hash Browns-4x2.27kg
Popular
Frozen
Vegan
Vegetarian

POT097

from £1.76 per kg

JJ Blue Label Hash Browns-4x2.27kg

Collection: £19.99
Any 10+: £18.49
Any 20+: £15.99
Delivery: £21.99
Any 10+: £20.49
Any 20+: £16.99
Offer ends 30/09
JJ Blue Label Spicy Wedges-4x2.27kg
Frozen
Vegan
Vegetarian

POT080

from £0.77 per kg

JJ Blue Label Spicy Wedges-4x2.27kg

Extra £5 off
Collection: £11.99
Pay ONLINE£6.99
Delivery: £12.99
Pay ONLINE£7.99
NEW
JJ Blue Label Roast Potatoes-4x2.27kg
Frozen
Vegan
Vegetarian

POT132

from £1.93 per kg

JJ Blue Label Roast Potatoes-4x2.27kg

Collection: £17.49
Delivery: £19.49